• Skorokhod

Більше трейлу та драйву: підсумки бігового сезону 2016


В далекому 2011 році пробіг свій перший марафон, а ні трохи не підозрюючи, що ця подія настільки вплине на моє життя. Далі - були “розумні” та “мотивуючі” книжки з бігу, нові старти, придбання пульсометру, складання свого першого бігового плану на рік... і ось вже добігався до написання “підсумків сезону” :)

А розказати і справді є про що, бо 2016-ий виявився для мене насиченим на бігові події, як по кількості стартів, так і по їхній різноманітності. Із шосе поступово, ледь-помітними манівцям, мігрую у trail runing та гірський біг. Можливо, дається в знаки похідне минуле (і, сподіваюся, майбутнє:). А може - трохи приїлися асфальт, масовість та галасність багатолюдних міських стартів, і хочеться більш “домашньої” атмосфери та open-air. Адже там, на природі, як ніде відчуваєш, що можеш бігти легко і довго, практично - все життя...

Про 2016 тезово.

15 стартів:

#FeofaniaHills; #Kyivhalfmarathon; #KitaevoTrailRun; #FeofaniaFUNRUN; #Дземброня; #Kyiveuromarathon; #CrossHill; #AcademicMile; #ChornohoraSkyMarathon; #StrongRun; #AcademicCross; #DidorovkaTrailRun; #WizzAirKyivCityMarathon; #ЗдоровийКиянин;#Йоль.


- в трійці переможців у своїй категорії (до 34р.) на #KitaevoTrailRun Spring та #DidorovkaTrailRun (тут ІІІ місце в категорії ще й співпало з ІІІ в абсолюті:) трейлах, які проводять в Китаєво та Дідорівці відповідно, які є частинами Голосіївського лісу.

На жаль не зміг взяти участь у осінньому #KitaevoTrailRun – по-перше, старт перетинався з “Парковою десяткою” (5-им етапом Академічної ліги), яку збирався бігти, а по-друге - захворів... і всі бігові плани взагалі накрилися мідним тазом.

Чудові старти, і по організації і по атмосфері! Міні-звіти: Китаєво та Дідорівка.- вперше взяв участь у гірському марафні - #Дземброня, новий біговий івент від Marathon Club "Kiev 42195"

Трасу через негоду скоротили – але 27км з 1400м перепадом висоти для першого разу теж цілком вистачило :)

Чимало gaps у підготовці, спорядженню, доланню дистанції було виявлено – та виправлено вже на #ChornohoraSkyMarathon в червні. Мої враження від #Дземброні - тут.


- Дуже сподобався півмарафон #CrossHill у Чернівцях. Незважаючи на спеку та горбисту трасу з бруківкою, закрив першу десятку в абсолюті серед чоловіків.

А ще поліпшив майже на хвилину особистий рекорд на 21,1км дистанції, встановлений всього місяць тому на #Kyivhalfmarathon й посів ІІ місце у категорії :) Чудова організація, гарне місто - тож рекомендую всім любителям бігу і подорожей. Короткий звіт тут Файні пробіги є не лише у Києві!


- Третє місце на ChornohoraSkyRace - 24км забіг Кваси-Петрос-Козьмещик в рамках #ChornohoraSkyMarathon. Не обійшлося без елемента везіння, бо Володя Крицкалюк, який прибіг 3-ім і випередив мене на 9хв – через відсутність 2 елементів обов'язкового спорядження, згідно регламенту змагань, отримав штрафних 40хв...

Але враження від забігу навіть без прив”язки до результату - дуже позитивні! Більше про ChornohoraSkyRace тут.


- Експерименти з форматами і дистанціями восени привели до відомого своїми чисельними спортивними подіями Харкова на #StrongRun. І не дарма :)

Шість різнопланових забігів усього за 2-а дні із сумарними 66,6км. Був 8 в абсолюті серед 54 учасників і 3-ій у своїй категорії. Не надто простий старт, як для початку осінньої частини бігового сезону - але все сподобалося :)

Враження описав тут.


- на #AcademicCross збірною ІМБГ (Institute of Molecular Biology and Genetics NAS of Ukraine) втретє за 5 років вибороли І командне місце серед установ НАН України, а у

загальному командному заліку – 5-і з 11-и! Докладно - тут.

До командного заліку зараховувалися 2-а кращі результати чол. та 1-ин кращий результат жін. на 2км дистанції, 1-ин кращий результат на 10км. Дякую Oksana Sergiivna, Павел Савицкий та Sergiy Lukashov за чудову компанію!


- Покращив свій минулорічний результат #WizzAirKyivCityMarathon на 19хв - 3:07.

Хоча, відверто-кажучи, розраховував вибігти із 3 годин. Але погодні умови збили режим гідратації. Та й по харчуванню - не розрахував. Тому після 35км була розплата та довелося трохи «постраждати». Що ж - отримав хороший досвід...

Трохи більше про свій 9-ий марафон написав - тут.


А ще, саме в рамках підготовки до #WizzAirKyivCityMarathon на Українській біржі благодійності проходив Благодійний марафон зі збору коштів на лікування талановитої вченої-американіста - Olena Dubinina у якої діагностували лімфому Ходжкіна. Дуже радий, що разом з Максим Лимаренко, Kseniya Prokonova, Oleksandr Marikovski, Bogdan Globa, Gennadii Popenko змогли зібрати хоч і невелику але таку потрібну частину коштів для оплати лікування. Вірю, що наші зусилля та підтримка багатьох і багатьох людей, які відгукнулися - допоможуть Олені подолати страшну хворобу.


- В середині жовтня - застудився. Думав - на кілька днів, а прохворів майже місяць... Однак, між 2-а періодами хворування примудрився у складі SCS "Sport club "Scientist" ще взяти участь у змаганнях «Здоровий Киянин-2016» (парадокс:)

ІІІ командне місце SCS "Scientist" на спатакіаді "Здоровий киянин-2016"

Вдруге у житті змагався в 200- метровому манежі :)

Був м”яко кажучи не в найкращій формі – але таки виграв 2км забіг. Команда SCS "Sport club "Scientist": Andrii Blanutsa, Ganna Chyzhyk, @Наталія Зуб в підсумку - виборола ІІІ cходинку спартакіади.

«Personal bests»

Оновив свої особисті рекорди на різних дистанціях, в т.ч.

-напівмарафон – 1:25 на #CrossHill

- марафон - 3:07 #WizzAirKyivCityMarathon.

- 10 разів на подіумах, 8 індивідуальних+2-а командні.

Академічна ліга

У 2016 дружньою командою SCS "Sport club "Scientist" організували Академічну лігу (#AcademicLeague) яка об”єднала: 5 забігів (#FeofaniaHills, #FeofaniaFUNRUN, #AcadwmicMile, #AcademicCross, #Parkova10), близько 1000 учасників, дорослих та дітей.

В основному займався організацією - #FeofaniaHills та #FeofaniaFUNRUN (траси та їх розмітка, рекрутинг волонтерів, пошук Спонсорів та Партнерів, PR) меншою мірою - #AcademicCross, #AcademicMile (пошук Спонсорів та Партнерів, PR), ще була #Parkova10, яку прохворів (встиг трохи допомогти зі Спонсорами та Партнерами).

Статистика

Набігав майже 2540 км за рік, найбільше у серпні (300 км) - на “канікулах” у бабусі в селищі Цибулів:)


Приємні бонуси:

ІІІ місце на Feofania Challenge

ІІ місце збірної ІМБГ (Institute of Molecular Biology and Genetics NAS of Ukraine) у конкурсі костюмів серед Команд на #FeofaniaFUNRUN

ІІІ місце на #FeofaniaCallenge в абсолюті серед чоловіків

ІІ місце на #AcademicLeague у категорії

30-39 років серед чоловіків

ІІІ місце на #AcademicLeague в абсолюті серед чоловіків

Acknowledgements

На завершення цього лонг-ріду хочеться подякувати всім-всім організаторам забігів, які зробили можливим цей чудовий біговий сезон: Igor Kretov, Chernitskyi Dmytro, Екатерина delfineja Яковенко, Yuliya Fylypchuk, Andrey Pavelko, Valentyna Krepkina, Konstantin Zhelezov, Dima Nechvolod, Andrii Blanutsa, а також орг-командам та волонтерам, які їм в цьому допомагали.

На власному досвіді - знаю скільки зусиль займає організаторська діяльність. І, справді чудово, що є люди, які вкладають свій час та зусилля - у розвиток й популяризацію бігу, а також здорового способу життя в Україні!


Звісно, всі мої забіги та перемоги у цьому біговому сезоні були б неможливими без підтримки моєї коханої Yulia Bezvershenko та нашої чудової @Valya Skorokhod, які надихають тренуватися, встановлювати нові рекорди та найбільше радіють успіхам :)

P.S. Слід визнати, що все ж у 2016-ому найбільший “спортивний” прогрес у @Valya Skorokhod, а не у її тата. Вона вже не тільки швидко повзає, а майже самостійно ходить! Ще трішки - і теж побіжить. Ось тоді - тримайтеся, Скороходики по-справжньому візьмуться підкорювати бігові (і не тільки) вершини! ;)

Про плани на сезон 2017

Календар стартів - ще “в процесі” але вже знаю, що трейлу (та драйву :) буде більше. Планую бігти #Дземброня та #ChornohoraSkyMarathon. Продовжу організовувати та виступати на #AcademicLeague. Бігатиму в складі команди SCS "Sport club "Scientist". Оскільки вже потроху почав плавати, хочеться спробувати себе в тріатлоні - спринт чи олімпійку. І, звісно, є плани розвідати деякі пробіги у нових містах та місцях.

Які саме?

Ну, про це - трохи згодом :)

#AcademicLeague, #trailrun, #time2trail

24 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі

For those, who love explore the World and theirself

The World around us is larger and more interesting than we think.
It's time to start a journey. It's time to get closer to nature. It's time to find out more about yourself and your posibilities.
time2trail

  • Grey Facebook Icon

© 2023 by time2trail blog. Proudly created with Wix.com

Kyiv City, Ukraine

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now