• Skorokhod

Як це взагалі: пробігти 258 км на Transalpine Run? Зустріч із героями проекту «Гори добра»


25 вересня у HUB4.0 відбулася зустріч з Героями проекту "Гори добра": Денисом Ткалічем, Сергієм Яременко, Тімуром Бондарєвим і Ярославом Горбушко. Хлопці поділилися враженнями зі своєї семиденної пригоди у Альпах та багатьма цікавими лайфхаками.


Вашій увазі - невеличке резюме із зустрічі:

  1. Незвааючи на досить високий стартовий внесок 1500 євро з команди (двоє людей) - рівень організації старту повністю окуповує ці кошти. Класний стартовий пакет, чудові пункти харчування на трасі та паста-паті в кінці кожного з днів, відсутність проблем з трансфером, можливість протестувати кросівки Salomon, годинник Suunto, зони масажу на фініші... Фактично з моменту, коли учасника зустрічають з потяга в місті початку багатоденки і до кінця гонки - це повний all-inclusive. Тільки замість сидіти на барі біля басейну - треба пробігати щодня 30-40км горами :-)

  1. Трансальп - це можливість за 7 днів побувати у трьох країнах - Німеччині, Австрії, Італіі. А наступного року - навіть у чотирьох + Швейцарія. Маршрут гонки щороку трохи змінюють і тому сюди охоче повертаються учасники попередніх забігів.

  2. Ключовим моментом для того аби фінішувати на Трансальпі - є правильний розрахунок сил. Ті команди, які в перші дні викладалися на повну до кінця багатоденки - вже не могли боротися за п'єдистал тільки тому, що перевиснажилися або ж хтось з атлетів зазнав травм.

  3. Дуже важливо перш ніж реєструватися на Трансальп - знайти собі напарника з приблизно рівним рівнем тренованості. А після реєстрації - важливо якомога більше тренуватися разом. Чимало команд мали проблеми через те, що рівні атлетів суттєво різнилися - і хтось надто відставав. Це суттєво адже фініш команди зараховується тільки якщо відстань між членами команди - не більше 2 хвилин!

  4. Під час гонки - можна зустріти чимало відомих трейлранерів. Не тільки серед учасників, а й серед волонтерів. невимушена атмосфера та можливість поспілкуватися навіть з ТОП-атлетами - це одна із візитівок Трансальпу.

  5. На фініші кожного дня - можна взяти охолоджене безалкогольне пиво. Якщо ж ви полюбляєте звичайне, алкогольне - треба просто попросити волонтерів - таке пиво теж є :-)

Швидкий фініш - дає можливість у зоні масажу від BlackRoll - cкористатися роллом із бустером, який значно більше допомагає розслабленню м'язів. Повну версію статті читайте на ГориДобра - тут.

Проект "Гори добра" благодійний. На кожен кілометр маршруту Герої проекту хочуть зібрати по 1000 грн, які будуть направлені в фонд «Таблеточки» або «Повернись живим» (на вибір).


Докладніше про благодійні проекти читайте у статтях:

"Місце, де онкохворим дітям дарують надію: для кого саме ми збираємо гроші"

"Тепловізори - це врятовані "очі" та врятовані життя!"


Станом на сьогодні до Фонду "Таблєточки" - зібрано 41 000 грн. із потрібних 115 000 грн, які підуть на закупівлю ліків онкохворим дітям.Будемо вдячні усім, хто ще приєднається та допоможе назбирати необхідну суму!


Кожен з нас — має можливість зробити Гори добра трохи вищими. Вже сьогодні.

45 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі