• Skorokhod

Про гори і... Гори добра


Чому ми любимо гори? Напевно тому - що вони є :-) У горах знову можна відчути красу і велич природи. Тут, на засніжених вершинах - ми стаємо трохи ближчими до зірок. Мандруючи кам'янистими схилами - отримуємо сили мріяти і долати перешкоди. А ще, вчимося цінувати дружбу та життя...

Так трапилося, що я саме повернувся з Карпат, коли Паша Уваров із редакції НогиБоги розповів про проект "Гори добра" та запропонував приєднатися та допомагати його висвітлювати.

Ідея проекту дуже проста:

з 2 по 8 вересня в рамках багатоденного ультратрейлу GORE-TEX Transalpine-Run чотири герої проекту подолають 255 км високогір’ями Альп. Кожен кілометр маршруту «коштує» 1 000 грн, які будуть направлені в фонд «Таблеточки» або «Повернись живим» (на вибір).

На що саме підуть кошти:

— в рамках благодійної кампанії «Таблеточки»: 115 000 грн. на закупівлю ліків для відділення онкогематології Рівненської обласної дитячої лікарні, де проходять лікування 20 дітей. Ці кошти не покриваються за рахунок держбюджету.

— для «Повернись живим»: 140 000 грн. щоб купити по одному тепловізору останнього покоління Pulsar Helion для 2 та 3 батальйонів 28 бригади на передовій. Це – очі воїнів та врятовані життя.


Власне, для того аби висвітлювати хід проекту та заохотити підтримувати хлопців буде працювати мікро-медіа "Гори добра", у якому розповідатиметься як про фінальний етап підготовки до челленджу, так і про здоровий образ життя загалом.

І ось тут я зрозумів три речі. Моя літня відпустка буде не такою, як я її собі уявляв :) Через тексти, через спілкування - матиму можливість розказати про гори, про непростий челендж та відчайдухів, які на нього зголосилися. А найголовніше - зможу допомогти врятувати людські життя...


Я не вагався :-)


Це буде захоплююча мандрівка! Тож запрошую пробігтися-пройтися кам'янистими Альпійськими стежками разом з героями проекту, тим паче, компанія там підібралася на славу! Геодезисти стверджують, що Еверест, найвища вершина світу - щороку "росте" на 4мм. Я знаю, що і "Гори добра" - теж будуть зростати. Як швидко та високо - залежить від кожного з нас.

Наша подорож розпочинається. У медіа Гори добра ви зможете слідкувати за тим як йде збір коштів та усіма новинами. Приєднуйтеся ;-)

24 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі

For those, who love explore the World and theirself

The World around us is larger and more interesting than we think.
It's time to start a journey. It's time to get closer to nature. It's time to find out more about yourself and your posibilities.
time2trail

  • Grey Facebook Icon

© 2023 by time2trail blog. Proudly created with Wix.com

Kyiv City, Ukraine

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now