• Skorokhod

Реєстрацію на старти UTMB-2019 - відкрито!


Вчора відкрили реєстрацію на старти серії Ultra Trail du Mont Blanc (UTMB) - "неофіційного Чемпіонату світу" з трейлу. Тож якщо останні два роки Ви бігали трейли, за які дають бали ITRA (а таких навіть в Україні зараз чимало) то ось він "момент істини" - до 3 січня є можливість подати заявку :)

Що таке UTMB - можна глянути на офіційному відео (щоправда воно 2011 року:)

UTMB-2019: 17th edition


17-ий UTMB проходитиме з 26 серпня по 1 вересня традиційно у Шамоні. Як і у 2018 році він включатиме 7 стартів: UTMB (170km, D +10300) - основний

TDS (145,5km, D +9130)

CCC (101km, D +6100)

OCC (56km, D +3700)

MCC (40km, D + 2300)

YCC (15km, D +1200) - для юніорів

PTL (295km, D +25000) - командний


Довжини дистанцій та перепади висот +/- для усіх стартів лишилися ті самі, окрім TDS, який у 2019 році замість 120км та D +7500 буде аж 145,5km, D +9130.

З кожним роком конкуренція на стартах серії UTMB - зростає. Так само більшає й українське представництво на забігах. Цьго року аж вісім українців брало участь на 5 дистанціях UTMB (окрім YCC та PTL), в тому числі двоє на основній - UTMB.

Підсумки та враження наших учасників на дистанціях: - MCC і TDS (частина 1).

- OCC i CCC (частина 2).

- UTMB (частина 3).

Процедура реєстрації

Аби швидко зорієнтуватися, що там у Вас з балами ITRA та на які забіги в рамках UTMB можете подаватися зазирніть - сюди.


Організатори одразу попереджають, що обрати можна тільки один із забігів (!)


Результати лотереї і "листи щастя" для щасливчиків - 10 січня.


Охочих потрапити на старти UTMB чимало, тож відбір основної маси учасників проводиться через лотерею. Для елітних атлетів, з високим рейтингом ITRA (показyники для кожного з рейсів зазначено в Regulations) можлива реєстрація напряму, без лотереї.

Аби ще трохи зекономити Вам часу на пошук, де ж, власне, кнопки для реєстрації - ось ця картинка :)

Спершу - слід створити профіль на сайті (стрілочкою позначено відповідне віконечко), а далі, після усіх традиційних процедур верифікації - вже можна буде обрати один з доступних Вам зараз стартів та подати заявку заповнивши коротеньку анкету.


Зверніть увагу - доведеться сплатити 50 євро, це депозит, який в разі якщо Ви не проходите відбір - Організатори Вам повернуть, а якщо проходите - він покриває частину загальної вартості слота.

Всім аплікантам - удачі!!! P.S. Насамкінець - коротеньке відео про драматичну цьогорічну гонку UTMB, на якій посходило чимало еліти ( в т.ч. Кіліан Жорне, Джим Уолмслі) і яку, зрештою, виграв француз Xavier Tevenard.

45 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі

For those, who love explore the World and theirself

The World around us is larger and more interesting than we think.
It's time to start a journey. It's time to get closer to nature. It's time to find out more about yourself and your posibilities.
time2trail

  • Grey Facebook Icon

© 2023 by time2trail blog. Proudly created with Wix.com

Kyiv City, Ukraine

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now