• Skorokhod

1 із 3: результати лотереї UTMB-2019 для України


10 січня було оголошено результати лотереї UTMB - одного із найпопулярніших та найжаданіших стартів для трейлранерів з усього світу ("Навколо Монблану за 10хвилин: бали ITRA, лотерея і навіщо взагалі бігти UTMB?").

Цього року майже 30 українців подали заявки на 4-и основні старти серії UTMB: UTMB, CCC, TDS та OCC. Але тільки одинадцятеро, трохи більше третини, пройшли лотерею. Тим не менш, якщо брати результати за останні 5-ть років, на стартах у Шамоні в 2019 представництво України буде найбільшим. 2015 - 2

2016 - 6

2017 - 3

2018 - 7

2019 - 11

UTMB

Аж 4-о українців змагатимуться на основній дистанції. Сергій Сапіга (RaceRew #3: UTMB-2018 - підсумки та враження учасників з України (Частина 3)) пройшов лотерею другий рік поспіль. Раніше, двічі брав участь у UTMB тільки Олексій Прокопенко (засновник і тренер Endurance School), враження Олексія на НогиБоги: "UTMB: как я пробежал 170 км вокруг горы Монблан".

Загалом, якщо подивитися на списки еліти оприлюднені на irunfar то кидається в очі відсутність на основному старті серії UTMB тієї "зіркової конкуренції" до якої звикли в 2017-2018 роками. У списках немає Kilian Jornet, Francois D'Haen, Xavier Thevenar i, навіть, Jim Walmsley... Хоча, сильних але може менш іменитих атлетів - у списках чамало. Тим паче, як показав 2018 рік, кількість елітних атлетів на старті UTMB - може суттєво відрізнятися від їхньої кількості на фініші, 100-мильник навколо Момблану не зважає на жодні титули чи попередні здобутки:)


CCC, TDS і ОСС

Троє і двоє українців візьмуть участь у ССС та TDS відповідно. І ще двом - поталанило потрапити на ОСС. Конкуренція на всіх трьох стартах - буде як і попередні роки дуже щільною.


А ось так виглядає regret-лист від Організаторів, який надсилають усім тим, кому цього року в лотереї фортуна не посміхнулася. Мовляв, не втрачайте надії, наступного року - матимете перевагу при реєстрації... Сподіваюся, наступного року - матиму і зразочок листа-щастя для порівняння:-)

Що ж, успішної підготовки усім - кому пощастило представляти Україну на стартах UTMB цього року! А тим, хто у 2019-ому на старти UTMB не потрапить - лишається тільки набиратися терпіння, досвіду та балів ITRA. На щастя - маємо великий вибір гонок як в Україні так і закордоном. Найближчим часом чекайте на календар стартів в Україні ;-)

119 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі