• Skorokhod

1 із 3: результати лотереї UTMB-2019 для України


10 січня було оголошено результати лотереї UTMB - одного із найпопулярніших та найжаданіших стартів для трейлранерів з усього світу ("Навколо Монблану за 10хвилин: бали ITRA, лотерея і навіщо взагалі бігти UTMB?").

Цього року майже 30 українців подали заявки на 4-и основні старти серії UTMB: UTMB, CCC, TDS та OCC. Але тільки одинадцятеро, трохи більше третини, пройшли лотерею. Тим не менш, якщо брати результати за останні 5-ть років, на стартах у Шамоні в 2019 представництво України буде найбільшим. 2015 - 2

2016 - 6

2017 - 3

2018 - 7

2019 - 11

UTMB

Аж 4-о українців змагатимуться на основній дистанції. Сергій Сапіга (RaceRew #3: UTMB-2018 - підсумки та враження учасників з України (Частина 3)) пройшов лотерею другий рік поспіль. Раніше, двічі брав участь у UTMB тільки Олексій Прокопенко (засновник і тренер Endurance School), враження Олексія на НогиБоги: "UTMB: как я пробежал 170 км вокруг горы Монблан".

Загалом, якщо подивитися на списки еліти оприлюднені на irunfar то кидається в очі відсутність на основному старті серії UTMB тієї "зіркової конкуренції" до якої звикли в 2017-2018 роками. У списках немає Kilian Jornet, Francois D'Haen, Xavier Thevenar i, навіть, Jim Walmsley... Хоча, сильних але може менш іменитих атлетів - у списках чамало. Тим паче, як показав 2018 рік, кількість елітних атлетів на старті UTMB - може суттєво відрізнятися від їхньої кількості на фініші, 100-мильник навколо Момблану не зважає на жодні титули чи попередні здобутки:)


CCC, TDS і ОСС

Троє і двоє українців візьмуть участь у ССС та TDS відповідно. І ще двом - поталанило потрапити на ОСС. Конкуренція на всіх трьох стартах - буде як і попередні роки дуже щільною.


А ось так виглядає regret-лист від Організаторів, який надсилають усім тим, кому цього року в лотереї фортуна не посміхнулася. Мовляв, не втрачайте надії, наступного року - матимете перевагу при реєстрації... Сподіваюся, наступного року - матиму і зразочок листа-щастя для порівняння:-)

Що ж, успішної підготовки усім - кому пощастило представляти Україну на стартах UTMB цього року! А тим, хто у 2019-ому на старти UTMB не потрапить - лишається тільки набиратися терпіння, досвіду та балів ITRA. На щастя - маємо великий вибір гонок як в Україні так і закордоном. Найближчим часом чекайте на календар стартів в Україні ;-)

118 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі

For those, who love explore the World and theirself

The World around us is larger and more interesting than we think.
It's time to start a journey. It's time to get closer to nature. It's time to find out more about yourself and your posibilities.
time2trail

  • Grey Facebook Icon

© 2023 by time2trail blog. Proudly created with Wix.com

Kyiv City, Ukraine

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now