• Skorokhod

TWCH2019: Лісабон - гірки, книжковий ярмарок та електросамокати (день 1)

У Лісабоні вже бував проїздом у 2015 році, коли повертався з "літньої школи" по сигнальних шляхах та лікуванню раку, яку проводили в Альбуфейрі. Тоді склалося враження, що місто - це суцільні пагорби, як тут можна бігати? :-))) І ось - непройшло і двох з половиною років...

Випадковості та вірогідності

Яка вірогідність зустріти в Борисполі друга, який летить у той самий день і майже в той самий час але іншим рейсом до іншої країни? Я б сказав - не надто висока. Втім, виявляється, далеко не нульова. В черзі на реєстрацію на свій рейс МАУ - зустрічаю Діму Герасимчука. Ми обоє працюємо в ІМБГ (хоча й у різних лабораторіях), а до цього 6-ть років навчалися разом у Могилянці. Об'їздили разом купу конференцій (остання була в Єрусалимі два роки тому) та й власних наорганізовували чимало. Мій рейс до Лісабону о 9:45, в той час, як у Діми - рейс до Хельсінки на 15хв раніше. От вам і вірогідності...

Всі черги та контролі проходимо швидко. Потім - розходимося по різних гейтах на посадку. Автобус везе до літака, що стоїть аж десь на крайній злітній смузі.


Понад хмарами...

Переліт у МАУ запам'ятався хіба тим як гарно спалося. При цьому МАУ справді здивувало, адже прилетіли ми на пів години раніше(!). Скільки вже літаю - не пригадую, щоб таке траплялося, якщо чесно.

При проходженні паспортного контролю зустрів Олексія із нашої збірної команди (Хто представлятиме Україну на Чемпіонаті світу з трейлу? (частина 2)), який, виявляється, летів цим же рейсом МАУ з Києва. Пройшлися з одного терміналу в іший, перекусили і ось вже час сідати у ТАР - португальські авіалінії.

На відміну від МАУ - тут вже навіть пропонують невеликий перекус. Хоча попередньо не замовляв, без проблем дали вегетаріанський ланч-бокс: ролл з грибами, шматочк сиру, печиво, цукерка. Нічого надзвичайного але - приємно:)


Місто гірок й електросамокатів

З аеропорту - пірнаю в метро, яке тут одразу ж поруч та їду до свого помешкання в хостелі - неподалік зупинки Marques du Pombal. Лісабон зустрів сонячною погодою але на вулиці досить вітряно. Температура трохи вище за +20, а по відчуттях - градусів 18, після Києва навіть прохолодно :-) Знаходжу помешкання, розташовуюся. Хоча в Києві майже 8-а вечора - тут на дві години раніше. Вирішую пробігтися парком Едуарда VII, який неподалік площі Marques du Pombal.

І тут на мене чекало два сюрпризи. По-перше, всю центральну частину парку зайняв книжковий ярмарок, не менше нашого "книжкового Арсеналу" - тільки під відкритим небом.

А по-друге, рівних ділянок у парку практично не було. До-о-овгий підйом вгору від початку на площі Помбаля а потім - менші спуски та підйоми... Сам парк - теж виявився невеличким. Із забіганням до сусіднього парку Амалії Родрігес та збіганням пішохідною доріжкою вздовж велодоріжки до Лісабонського університету - вийшло близько 2км. Чимало бігунів та велосипедистів, площадки для воркауту - також не порожні.

Дуже багато стоянок з електросамокатами і чимало самокатів полишених не на стоянках, а де заманеться. Над головою час від часу пролітають літаки. Дуже низько, адже аеропорт можна сказати, в самому місті й він набагато більший наших Жулінів.

В парку синім цвітом квітнуть дерева. Неймовірно гарно!

Після пробіжки - вечеря. Встигаю перечитати огляд про учасників Чемпіонату світу на irunfar та глянути кілька передстартових інтерв'ю, які вони виклали на сайті. Да, не залежно від погоди - в суботу на Чемпіонаті буде спекотно! А вже завтра - їду до Коїмбри.23 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі

For those, who love explore the World and theirself

The World around us is larger and more interesting than we think.
It's time to start a journey. It's time to get closer to nature. It's time to find out more about yourself and your posibilities.
time2trail

  • Grey Facebook Icon

© 2023 by time2trail blog. Proudly created with Wix.com

Kyiv City, Ukraine

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now