• Skorokhod

TWCH2019: парад націй, форма для збірної й ТОП-атлети чемпіонату (День 3)

З самого ранку Коїмбра - в передчутті спортивного свята. Ще немає сьомої години, а на вулицях можна побачити атлетів у формі національних збірних, які розминаються бігаючи центральними вуличками або ж набережною. І справді, хіба ж можна пропустити таку нагоду - трохи "продихатися" перед стартом?


Допінг-контроль та технічна зустріч

О 8:30 у готелі - збираємося на "медичний" міні-семінар від ITRA, а Валерій Шипунов - йде як представник команди на технічну зустріч, де будуть уточнюватися різні оргмоменти.

На медичному семінарі представники ITRA фактично переповіли те, що раніше надсилали мейлом: рекомендація заповнити мед.сторінку у своєму профілі ITRA, небезпеку й шкоду від вживання кортикостироїдів, про заходи, які робить ITRA аби піклуватися про здоров'я атлетів.

Членів команди з найвищим perforvance index ITRA (Сергія Попова та Юлю Тарасову) - після семінару забрали на здачу допінг-контроля. Семінар був коротким, хвилин 20 але оскільки перед нами група значно затрималася закінчили ми за пів години до початку параду націй.

На технічній зустрічі - отримали 2-а жилета для нашої команди підтримки на контрольному пункті 2 (КП2) на 16-ому км.


ФОРМАльне питання

Так "історично склалося", що кожного року (а це щонайменше останні 3-и роки) всі члени збірної команди, які поїхали на Чемпіонат світу представляти Україну - отримували форму (шорти та футболку) з національною символікою. Щоб одразу зняти частину питань - забезпечення формою трейлбігунів, а трейл це неолімпійський, позастадіонний вид спорту, - не є завданням чи тим паче обов'язком ФЛАУ. Тобто це здійснювалося за "залишковим принципом" (якщо форма певну кількість якої роблять Спонсори, лишалася) і з "доброї волі" ФЛАУ, як певний стимул для тих, хто представляє країну.

Цього року - за два дні до старту, коли частина делегації вже була в Португалії або у дорозі - повідомили, що форми не буде. Ок, всі, загалом були готові до варіанту "вінігрет", коли кожен виходить хто в чому. Але за ініціативи Олексія Мельника - оперативно зробили наліпочки з прапором України на грудях та написом "Ukraine" на спині на кофти, які видали організатори в наборі учасника. І все вийшло цілком пристойно всього за 5 євро з людини.

Якщо відкинути одвічно філософське питання про те чи має ФЛАУ тих, хто представляє країну на Чемпіонаті світу нехай й неолімпійської (поки;) дисципліни забезпечувати формою чи ні - лишається по-суті, єдина до них претензія:

- Чому повідомили про відсутність форми не за місяць, два тижні, а за три дні до параду?

Думаю тому, що "там" просто байдуже. І ось це те - що треба реально змінювати. Як - то вже будемо думати :-)

До слова, обіцянку щодо оплати проїзду переможцям ЧУ з трейлу - ФЛАУ виконало і тут жодних претензій до них немає.


Парад націй

Зрештою, на параді все пройшло чудово. Хоча у чорних кофтах було жаркенько, коли виглядало сонечко, загалом, коли воно ховалося - було цілком навіть комфортно. Від готелю Dona Ines ми близько годинки кружляли вузенькими вуличками поки, з рештою, не вийшли до площі, де стояла сцена і команди офіційно представляли.

Ще годинку тривала "офіційна" частина.


Номери видали після офіційної церемонії представникам команди - і ввечері - вже мали їх на руках.


Втім, завтра старт, всі на місці, всі готові боротися - а це найголовніше!


Хто буде бігти Чемпіонат світу?


Про склад команди збірної України - писав раніше:

Хто представлятиме Україну на Чемпіонаті світу з трейлу 2019? (частина 1) Хто представлятиме Україну на Чемпіонаті світу з трейлу 2019? (частина 2)


Рейтинги українців серед ТОП-представників інших країн поки досить скромні. Втім - ще все попереду ;-)


А хто ж із ТОП-трейлранерів бігтиме завтра? Ні, Кіліана Джорнета - не буде. Як і Франcуа Д'Аєна, Джима Волмслі та багатьох інших. Але... Будуть: діючі чемпіони світу з трейлраннінгу - іспанець Luis Alberto Hernando (3-и кратний) та Ragna Debats з Нідерландів.


Передстартові інтерв'ю ТОП-ів - є на irunfar


ТОП-5 у чоловіків виглядає так:

 1. Luis Alberto Hernando (Іспанія) - 919;

 2. Jonathan Albon (Великобританія) - 916;

 3. Marco De Gasperi (Італія) - 911;

 4. Nicolas Martin (Франція) - 905;

 5. Francesco Puppi (Італія) - 894.

ТОП-5 у жінок:

 1. Ruth Croft (Нова Зеландія) - 792;

 2. Azara Garcia de los Salmones Marcano (Іспанія) - 783;

 3. Ragna Debats (Нідерланди) - 777;

 4. Adeline Roch (Франція) - 767;

 5. Sheila Avilés Castaño (Іспанія) - 762.


А слідкувати за перипетіями Чемпіонату світу з трейлу завтра таможна буде он-лайн: https://trilhos.abutres.net/en/live-results/ Що ж, побігли? It's time2trail!27 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі

For those, who love explore the World and theirself

The World around us is larger and more interesting than we think.
It's time to start a journey. It's time to get closer to nature. It's time to find out more about yourself and your posibilities.
time2trail

 • Grey Facebook Icon

© 2023 by time2trail blog. Proudly created with Wix.com

Kyiv City, Ukraine

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now