• Skorokhod

УльтраЧат UA - перший український подкаст про ультра бігНапередодні Дня Конституції, 27 червня - сталася знакова подія в українському спорт-медіа просторі. Сергій Дусь - український ультрамарафонець, трейлраннер, який на разі живе та працює у Великобританії - анонсував створення першого українського подкасту про ультрабіг - Ультра Чат UA. У RaceRew #3: UTMB-2018 - підсумки та враження учасників з України (Частина 1) - можна почитати враженн Сергія від участі в TDS UTMB-2018

Чому, власне, подія знакова? Все просто. Сьогодні розвиток того чи іншого виду спорту - тісно пов'язаний із розвитком інформаційних ресурсів, які його висвітлюють. Саме так, по кількості спортивних каналів, блогерів, колонок у виданнях про той чи інший спорт - ми можемо судити про його популярність. Тож створення УльтраЧат UA - для мене є ще одним свідченням, що ультрабіг, ультратрейли - за останні два роки стають в Україні все більш популярними.

Доречі, з іншими "індикаторами популярності" ультра - теж все гаразд. Так, кількість ультра-стартів в календарі трейлових стартів у 2019 році значно зросла порівняно з такою в 2018 році. Побільшало й учасників на самих стартах. Крім того, все більше українців беруть участь в закордонних ультразабігах. Якщо ще у 2015-2016рр - це були одиниці, то минулого року наприклад, тільки на 3-ох дистанціях Cappadocia Ultra Trail - бігло 49-ть українців(!), цього року майже 20-ть українців долали різні дистанції 100 Miles of Istria... Далі - буде ще більше ;-)Про що буде УльтраЧат UA?


УльтраЧат UA - подкаст, який виходитиме у форматі інтерв'ю з цікавими особистостями українського ультрасвіту.

Метою створення подкасту Сергій Дусь бачить не тільки донесення цікавої та корисної інформації всім любителям ультра, а можливість надихнути та додати рішучості вийти на старт та зробити перший крок новачкам у світі ультра!

Наразі вже вийшли 2-а випуски подкасту з Оксаною Рябовою: пілотний Епізод та Епізод 1 Більше інформації про подкаст, тизери до епізодів - можна знайти на ФБ-сторінці УльтраЧат UA.


Слухайте українське та відкривайте для себе світ ультра! Enjoy!!! ;-) Фото: з ФБ-сторінки подкасту

99 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі