• Skorokhod

УльтраЧат UA - перший український подкаст про ультра бігНапередодні Дня Конституції, 27 червня - сталася знакова подія в українському спорт-медіа просторі. Сергій Дусь - український ультрамарафонець, трейлраннер, який на разі живе та працює у Великобританії - анонсував створення першого українського подкасту про ультрабіг - Ультра Чат UA. У RaceRew #3: UTMB-2018 - підсумки та враження учасників з України (Частина 1) - можна почитати враженн Сергія від участі в TDS UTMB-2018

Чому, власне, подія знакова? Все просто. Сьогодні розвиток того чи іншого виду спорту - тісно пов'язаний із розвитком інформаційних ресурсів, які його висвітлюють. Саме так, по кількості спортивних каналів, блогерів, колонок у виданнях про той чи інший спорт - ми можемо судити про його популярність. Тож створення УльтраЧат UA - для мене є ще одним свідченням, що ультрабіг, ультратрейли - за останні два роки стають в Україні все більш популярними.

Доречі, з іншими "індикаторами популярності" ультра - теж все гаразд. Так, кількість ультра-стартів в календарі трейлових стартів у 2019 році значно зросла порівняно з такою в 2018 році. Побільшало й учасників на самих стартах. Крім того, все більше українців беруть участь в закордонних ультразабігах. Якщо ще у 2015-2016рр - це були одиниці, то минулого року наприклад, тільки на 3-ох дистанціях Cappadocia Ultra Trail - бігло 49-ть українців(!), цього року майже 20-ть українців долали різні дистанції 100 Miles of Istria... Далі - буде ще більше ;-)Про що буде УльтраЧат UA?


УльтраЧат UA - подкаст, який виходитиме у форматі інтерв'ю з цікавими особистостями українського ультрасвіту.

Метою створення подкасту Сергій Дусь бачить не тільки донесення цікавої та корисної інформації всім любителям ультра, а можливість надихнути та додати рішучості вийти на старт та зробити перший крок новачкам у світі ультра!

Наразі вже вийшли 2-а випуски подкасту з Оксаною Рябовою: пілотний Епізод та Епізод 1 Більше інформації про подкаст, тизери до епізодів - можна знайти на ФБ-сторінці УльтраЧат UA.


Слухайте українське та відкривайте для себе світ ультра! Enjoy!!! ;-) Фото: з ФБ-сторінки подкасту

98 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі

For those, who love explore the World and theirself

The World around us is larger and more interesting than we think.
It's time to start a journey. It's time to get closer to nature. It's time to find out more about yourself and your posibilities.
time2trail

  • Grey Facebook Icon

© 2023 by time2trail blog. Proudly created with Wix.com

Kyiv City, Ukraine

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now