• Skorokhod

Time2trail on Patreon: якщо пишуть про трейли – значить це комусь треба?


За мить – світ перекинувся догори дригом. Там, де було захмарене сіре небо, опинилася руда і масна глиниста багнюка з відбитками підков та коліями від тягачів.


- Оце так вляпався! – майнула думка.


Бігти марафон у горах вперше – дуже схоже на те, як завести публічний блог. Ти щось там тренуєшся – пишеш у фейсбучику чи інстаграмі але як приїздиш на змагання в гори чи то пак, хочеш зробити хорошу статтю на блозі – неодмінно даси сторчака на слизькій доріжці. Байдуже карпатській чи літературно-словесній. Ти просто ніколи такого не робив. І все вперше: сніг і підбір шрифтів, суворий вигляд затуманених смерек і фоторедактор, налаштування SЕО і трейлові кроси ноу нейм... Але ж починати треба? І ти стартуєш. Падаєш. Піднімаєшся. Знову падаєш. Місцями - боляче і неприємно. Місцями – весело і по фану.


Зараз навіть не віриться, що мій перший гірський марафон «Дземброня» відбувся майже 4 роки тому. Я люблю гори. Все починалося з простої допитливості: «а чи зможу?». А переросло у ще один інструмент вивчення себе та своїх можливостей. З тих пір набігав ще два гірських марафони, 7 ультрамарафонів (в тому числі 120км), брав участь у чемпіонаті світу з трейлраннінгу…


Так само, мало віриться, що блог Time2trail, – існує вже більше двох років. І що встиг написати за цей час понад 100 статей :) Блог задумувався як ресурс, де просто час від часу публікуватиму свої лонгріди з трейлів та ультрамарафонів. А переріс у щось значно більше…


Мені хотілося б писати частіше…


Хотілося б охоплювати теми, які стосуються різних наукових відкриттів у спорті (про що розповідаю здебільшого на лекціях), брати більше інтерв’ю в українських (а ще може й закордонних) трейлраннерів та ультрамарафонців, ділитися власними інсайтами та напрацюваннями у підготовці до стартів. Так само – як хотілося б частіше бувати у горах.


Але…


Поки – пишу тільки те, що суперактуально (наприклад у зв’язку із пандемією COVID-19), також те, про що не можу не написати: бігозвіти зі стартів, якусь кількість оглядів на книги, що мегасподобалися, трохи інтерв’ю із трейлбігунами… Все в міру наявного вільного часу. Все в міру наявних можливостей між роботою, лекціями, соціальними активностями – сісти на потяг та дременути світ заочі туди, де стаєш ближчим до неба.


Так, додаткові кошти за блогерську активність – дозволили б писати регулярніше!


Взятися за ті матеріали, підготовка яких вимагає часоресурсу. Доробити ті статті, які вже кілька місяців застрягли у чернетках. Розповісти про ті речі, які ніколи не розповідав. І, так, вони б дали змогу бувати у горах частіше…


Тому – я вирішив зареєструватися на Patreon


Patreon - це краудфандінговая платформа, де автори, вони ж - творці контенту, отримують грошову підтримку від користувачів («Патронів»). Сьогодні тут понад 100 тисяч авторів і більше 3 мільйонів Патронів, які виплачують 100 млн. долларів щомісяця.


На Патреоні Ви можете підписатися на автора, сплачуючи певний внесок, наприклад 1$/ місяць та отримати на знак вдячності від нього ті чи інші бонуси. Як правило – це доступ до «закритого» контенту: статті, відео, опитування і т.д. Якщо контент подобається – підписка продовжується автоматично, щомісяця. Якщо ж захочете відписатися – це теж можна зробити в будь-який момент.


Що означає – стати Патроном Time2trail?


· забезпечити більше контенту на блозі

· підтримати україномовний ресурс про біг

· отримати низку бонусів від мене


Які ж будуть бонуси для Патронів?


· Доступ до закритих статей та відео на Patreon


Який би тип підписки Ви не обрали – в першу чергу на Патреоні публікуватиму статті, для яких постійно не вистачає часоресурсу на блозі. Щонайменше 2-3 на місяць. Навіть інвестувавши 1 доллар – Ви отримаєте доступ до цих «закритих» для загалу матеріалів.


· Промо-коди на он-лайн та оф-лайн Лекції


Тільки за минулий рік, я прочитав близько 50 лекцій у 8 містах України: про трейлраннінг, біохімію щастя і нейробіологію управління звичками, довголіття та біохакінг. Частина з лекцій - була відкритою, а частина – платною. Мені буде надзвичайно приємно надати можливість Патронам бувати на своїх лекціях. Тож для різних категорій Патронів – будуть як хороші знижки на квитки так і можливість взагалі безкоштовно взяти участь у платних лекціях.


· Можливість вплинути на тему наступної статті на блозі


Зрештою, я веду блог і пишу не тільки для себе. Є низка тем, на які давно обіцяю написати статті але – за браком часу, просто не доходять руки і вони припадають пилом у waiting list. Втім, тепер ставши Патроном зможете підтримати як безпосередньо впливати на вихід цих статей, особливо, якщо станете Ultra Trail Patron.


· Дискаунти від Партнерів блогу


Це ще один бонус, яким хочу поділитися із Патронами. Адже за 4-и роки виступів на трейлах, ультратрейлах співпрацюю з компаніями виробниками спортивного харчування, екіпірування, годинників, інвентарю для тренування та відновлення – якість продукції яких знаю та довіряю, бо перевіряв все на собі.

Насправді – це далеко не усі бонуси, які пропоную Патронам. А крім того – є задум розбавляти контент блогу відео, надавати доступ Патронам до відеозаписів деяких «комерційних» лекцій.


Які ж є категорії Патронів на Time2trail?


· Патрон – 1$

· Трейль Патрон – 4$

· Ультра Патрон – 10$

· Ультра Трейл Патрон – 30$


Всі докладні описи бонусів від мене кожній з категорії Патронів – можете прочитати ось тут або перейшовши за відповідним лінком. Далі все просто – якщо є бажання і можливість підтримати блог Time2trail - обирайте зручну для себе суму та ловіть доступ до «закритих» статей та інші бонуси ;)


Станом на сьогодні всі Патрони отримають доступ до:

- статті про мою систему мотивації

- відео лекції «Мотивація і дофамін: як не закинути спорт, поки діє карантин?»


Якщо ж поки можливості немає або ж вагаєтеся – весь контент блогу Time2trail – як і раніше лишається безкоштовним! Дякую, що читаєте! 🙏

Багато хто на початку - відмовляв мене бігати в горах. Навіщо воно тобі? Це ж складно, холодно, боляче та, навіть, небезпечно!

Були і такі, хто казали – що україномовний блог про біг та ще й трейли, ультра марафони – ніхто не буде читати. Бо ж ці самі трейли та ультра марафони в Україні бігає жменька-друга любителів.


Пройшло кілька років...


Я продовжую бігати у горах і вести блог. Змагаюся із собою та за подіум на українських й закордонних стартах. Продовжую розповідати про те, як готуюся до трейлів, про цікаві старти та непересічних ультрамарафонців, про красу українських Бескидів, неозорість казахських степів та космічні пейзажі Каппадокії... І щиро радію з того, що на змаганнях з трейлраннінгу в Україні – вже не кілька десятків, а кілька сотень учасників. Що біг на природі - приваблює все більше любителів бігу, як в Україні так і світі. Що більше людей починають захоплюватися красою лісів та величчю гір. Знаю, що з часом – буде ще значно-значно більше.

А тому, певен:

Якщо про трейли пишуть – значить це комусь треба!


Тож запрошую і Вас до подорожі в ультрасвіт! Адже мандрувати разом в хорошій компанії - завжди веселіше 😀

Побігли? 🏃‍♀️🏃‍♂️😉


Якщо стаття Вам сподобалася - тисніть ❤️ Також - Ви можете підтримати блог time2trail нa Patreon. Дякую! 🙏😊

106 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі