• Skorokhod

Time2trail on Patreon: якщо пишуть про трейли – значить це комусь треба?


За мить – світ перекинувся догори дригом. Там, де було захмарене сіре небо, опинилася руда і масна глиниста багнюка з відбитками підков та коліями від тягачів.


- Оце так вляпався! – майнула думка.


Бігти марафон у горах вперше – дуже схоже на те, як завести публічний блог. Ти щось там тренуєшся – пишеш у фейсбучику чи інстаграмі але як приїздиш на змагання в гори чи то пак, хочеш зробити хорошу статтю на блозі – неодмінно даси сторчака на слизькій доріжці. Байдуже карпатській чи літературно-словесній. Ти просто ніколи такого не робив. І все вперше: сніг і підбір шрифтів, суворий вигляд затуманених смерек і фоторедактор, налаштування SЕО і трейлові кроси ноу нейм... Але ж починати треба? І ти стартуєш. Падаєш. Піднімаєшся. Знову падаєш. Місцями - боляче і неприємно. Місцями – весело і по фану.


Зараз навіть не віриться, що мій перший гірський марафон «Дземброня» відбувся майже 4 роки тому. Я люблю гори. Все починалося з простої допитливості: «а чи зможу?». А переросло у ще один інструмент вивчення себе та своїх можливостей. З тих пір набігав ще два гірських марафони, 7 ультрамарафонів (в тому числі 120км), брав участь у чемпіонаті світу з трейлраннінгу…


Так само, мало віриться, що блог Time2trail, – існує вже більше двох років. І що встиг написати за цей час понад 100 статей :) Блог задумувався як ресурс, де просто час від часу публікуватиму свої лонгріди з трейлів та ультрамарафонів. А переріс у щось значно більше…


Мені хотілося б писати частіше…


Хотілося б охоплювати теми, які стосуються різних наукових відкриттів у спорті (про що розповідаю здебільшого на лекціях), брати більше інтерв’ю в українських (а ще може й закордонних) трейлраннерів та ультрамарафонців, ділитися власними інсайтами та напрацюваннями у підготовці до стартів. Так само – як хотілося б частіше бувати у горах.


Але…


Поки – пишу тільки те, що суперактуально (наприклад у зв’язку із пандемією COVID-19), також те, про що не можу не написати: бігозвіти зі стартів, якусь кількість оглядів на книги, що мегасподобалися, трохи інтерв’ю із трейлбігунами… Все в міру наявного вільного часу. Все в міру наявних можливостей між роботою, лекціями, соціальними активностями – сісти на потяг та дременути світ заочі туди, де стаєш ближчим до неба.


Так, додаткові кошти за блогерську активність – дозволили б писати регулярніше!


Взятися за ті матеріали, підготовка яких вимагає часоресурсу. Доробити ті статті, які вже кілька місяців застрягли у чернетках. Розповісти про ті речі, які ніколи не розповідав. І, так, вони б дали змогу бувати у горах частіше…


Тому – я вирішив зареєструватися на Patreon


Patreon - це краудфандінговая платформа, де автори, вони ж - творці контенту, отримують грошову підтримку від користувачів («Патронів»). Сьогодні тут понад 100 тисяч авторів і більше 3 мільйонів Патронів, які виплачують 100 млн. долларів щомісяця.


На Патреоні Ви можете підписатися на автора, сплачуючи певний внесок, наприклад 1$/ місяць та отримати на знак вдячності від нього ті чи інші бонуси. Як правило – це доступ до «закритого» контенту: статті, відео, опитування і т.д. Якщо контент подобається – підписка продовжується автоматично, щомісяця. Якщо ж захочете відписатися – це теж можна зробити в будь-який момент.


Що означає – стати Патроном Time2trail?


· забезпечити більше контенту на блозі

· підтримати україномовний ресурс про біг

· отримати низку бонусів від мене


Які ж будуть бонуси для Патронів?


· Доступ до закритих статей та відео на Patreon


Який би тип підписки Ви не обрали – в першу чергу на Патреоні публікуватиму статті, для яких постійно не вистачає часоресурсу на блозі. Щонайменше 2-3 на місяць. Навіть інвестувавши 1 доллар – Ви отримаєте доступ до цих «закритих» для загалу матеріалів.


· Промо-коди на он-лайн та оф-лайн Лекції


Тільки за минулий рік, я прочитав близько 50 лекцій у 8 містах України: про трейлраннінг, біохімію щастя і нейробіологію управління звичками, довголіття та біохакінг. Частина з лекцій - була відкритою, а частина – платною. Мені буде надзвичайно приємно надати можливість Патронам бувати на своїх лекціях. Тож для різних категорій Патронів – будуть як хороші знижки на квитки так і можливість взагалі безкоштовно взяти участь у платних лекціях.


· Можливість вплинути на тему наступної статті на блозі


Зрештою, я веду блог і пишу не тільки для себе. Є низка тем, на які давно обіцяю написати статті але – за браком часу, просто не доходять руки і вони припадають пилом у waiting list. Втім, тепер ставши Патроном зможете підтримати як безпосередньо впливати на вихід цих статей, особливо, якщо станете Ultra Trail Patron.


· Дискаунти від Партнерів блогу


Це ще один бонус, яким хочу поділитися із Патронами. Адже за 4-и роки виступів на трейлах, ультратрейлах співпрацюю з компаніями виробниками спортивного харчування, екіпірування, годинників, інвентарю для тренування та відновлення – якість продукції яких знаю та довіряю, бо перевіряв все на собі.

Насправді – це далеко не усі бонуси, які пропоную Патронам. А крім того – є задум розбавляти контент блогу відео, надавати доступ Патронам до відеозаписів деяких «комерційних» лекцій.


Які ж є категорії Патронів на Time2trail?


· Патрон – 1$

· Трейль Патрон – 4$

· Ультра Патрон – 10$

· Ультра Трейл Патрон – 30$


Всі докладні описи бонусів від мене кожній з категорії Патронів – можете прочитати ось тут або перейшовши за відповідним лінком. Далі все просто – якщо є бажання і можливість підтримати блог Time2trail - обирайте зручну для себе суму та ловіть доступ до «закритих» статей та інші бонуси ;)


Станом на сьогодні всі Патрони отримають доступ до:

- статті про мою систему мотивації

- відео лекції «Мотивація і дофамін: як не закинути спорт, поки діє карантин?»


Якщо ж поки можливості немає або ж вагаєтеся – весь контент блогу Time2trail – як і раніше лишається безкоштовним! Дякую, що читаєте! 🙏

Багато хто на початку - відмовляв мене бігати в горах. Навіщо воно тобі? Це ж складно, холодно, боляче та, навіть, небезпечно!

Були і такі, хто казали – що україномовний блог про біг та ще й трейли, ультра марафони – ніхто не буде читати. Бо ж ці самі трейли та ультра марафони в Україні бігає жменька-друга любителів.


Пройшло кілька років...


Я продовжую бігати у горах і вести блог. Змагаюся із собою та за подіум на українських й закордонних стартах. Продовжую розповідати про те, як готуюся до трейлів, про цікаві старти та непересічних ультрамарафонців, про красу українських Бескидів, неозорість казахських степів та космічні пейзажі Каппадокії... І щиро радію з того, що на змаганнях з трейлраннінгу в Україні – вже не кілька десятків, а кілька сотень учасників. Що біг на природі - приваблює все більше любителів бігу, як в Україні так і світі. Що більше людей починають захоплюватися красою лісів та величчю гір. Знаю, що з часом – буде ще значно-значно більше.

А тому, певен:

Якщо про трейли пишуть – значить це комусь треба!


Тож запрошую і Вас до подорожі в ультрасвіт! Адже мандрувати разом в хорошій компанії - завжди веселіше 😀

Побігли? 🏃‍♀️🏃‍♂️😉


Якщо стаття Вам сподобалася - тисніть ❤️ Також - Ви можете підтримати блог time2trail нa Patreon. Дякую! 🙏😊

100 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі

For those, who love explore the World and theirself

The World around us is larger and more interesting than we think.
It's time to start a journey. It's time to get closer to nature. It's time to find out more about yourself and your posibilities.
time2trail

  • Grey Facebook Icon

© 2023 by time2trail blog. Proudly created with Wix.com

Kyiv City, Ukraine

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now