• Skorokhod

Time2trail на Patreon: дайджест за квітень і плани на травеньЧас від часу – у нашому житті з’являється «вікно можливостей» і, головне, наважитися вийти зі звичної «зони комфорту». Результат – може виявитися дуже неочікуваним. Це все рівно, що після кількох марафонів на шоссе, Ви зважитеся пробігти ультру в Карпатах. Отриманий досвід буде кардинально відрізнятися від попереднього і значно розширить Ваш світогляд.


COVID-19 та карантин окрім викликів так само приніс і можливості. Он-лайн лекції та курси, служби доставки, таксі - хто б міг спрогнозувати на початку року, що на ці послуги уде такий попит? Хто б міг подумати, що РВ (personal best) можна встановлювати не тільки на офіційних стартах, а й у Stravi/інших додатках: Півмарафон у форматі соло: як сильно ти цього хочеш? Що он-лайн забіги стануть збирати сотні учасників? Що трейлраннери та любителі гір будуть підніматися на Еверест у домашніх умовах, використовуючи тільки тумбу та сходи: Everest at home: 19 236 тумб до Вершини?


На початку квітня я зареєстрував time2trail на краудфандинговій платформі Patreon: «Time2trail on Patreon: якщо пишуть про трейли – значить це комусь треба?».


Карантинні заходи зекономили мені трохи часу, який витрачав на дорогу, тож попри те, що лишилася робота та додалося домашніх активностей з донею (бо ж і садочки всі на карантині:), мав більше часу, ніж зазвичай, на підготовку статей для блогу. А також - ексклюзивних матеріалів для Патронів time2trail. Зокрема всі підписники time2trail на Patreoni отримали доступ до статей:


Що означає – стати Патроном Time2trail?

· забезпечити більше контенту на блозі

· підтримати україномовний ресурс про біг

· отримати низку бонусів від мене


Інвестувавши всього ̶ч̶а̶ш̶е̶ч̶к̶у̶ ̶к̶а̶в̶и̶/̶ч̶а̶ю̶ 1$ Ви можете підтримати блог time2trail.in.ua та отримати доступ до всіх матеріалів, а також інших бонусів які доступні тільки для Патронів. Докладно про бонуси від мене кожній з категорії Патронів – можете прочитати ось тут.

Ваша підтримка – це можливість для мене приділяти більше часу блогу, а значить - створювати ще більше цікавого і корисного україномовного контенту про біг, трейл, ультра та здоровий спосіб життя!Що буде в травні?


Це теж значною мірою буде залежати від Патронів блогу. Оскільки маю long-list цікавих тем, які давно хотілося б висвітлити - буду проводити анкетування і брати в роботу ті, які найбільш цікаві Підписникам. Основні тематичні блоки:

  • підготовка до ультрамарафону

  • психологія видів спорту на витривалість

  • дієта для атлета

  • стрес-менеджмент

  • нейробіологія управління: мотивація і сила волі

А ще, всі Патрони блогу Time2trail - зможуть 10 травня - взяти участь лотереї з призами від Партнерів блогу ;)


ФОТО обкладинки статті: Kitaevo XC Race and Trail Run, 2017 від Євгена Туркулевича


Хороших травневих свят! ❤️


Бажаєте підтримати блог Time2trail та отримати доступ до ексклюзивних матеріалів?

Підписуйтеся на блог time2trail нa Patreonі!

Дякую! 🙏😊

72 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі

For those, who love explore the World and theirself

The World around us is larger and more interesting than we think.
It's time to start a journey. It's time to get closer to nature. It's time to find out more about yourself and your posibilities.
time2trail

  • Grey Facebook Icon

© 2023 by time2trail blog. Proudly created with Wix.com

Kyiv City, Ukraine

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now