• Skorokhod

UTMB-2020 registration іs already open: my second trial


Сьогодні відкрилася реєстрація на старти UTMB® (Ultra-Trail du Mont-Blanc) – один з найбільш масових і популярних ультра-трейлів, який проходить в кінці серпня/на початку вересня у Альпах, навколо Монблану (4810м), по територіях Франції, Італії та Швейцарії.


UTMB – це тижневий фестиваль бігу, який включає  7 забігів  різної довжини та складності. Це - цікаві та складні траси, можливість "зануритися" в атмосферу трейлового свята в Шамоні та поспілкуватися з трейлранерами з усіх куточків світу, побачити "вживу" і позмагатися з ТОП-атлетами. Часто UTMB величають неофіційний Чемпіонат Світу з трейлранінгу -  "The World Summit of Trail Running".


Докладно про те, що таке UTMB можна почитати - тут (Навколо Монблану за 10хвилин: бали ITRA, лотерея і навіщо взагалі бігти UTMB?).

Реєстрація


Порівняно з минулим рокомє деякі зміни в правилах реєстрації.


1. Кваліфікаційні бали

Цього року реєстрація на більшість дистанцій UTMB стала більш доступною. В першу чергу, це стосується самого UTMB, де тепер потрібно набрати всього - 10 балів у двох стартах за два роки - замість 15 балів за 3-и старти. Також, зменшилися вимоги по балах до реєстрації на ССС (6 замість 8 балів) та ОСС (4 - замість 6 балів). І тільки для реєстрації на TDS - як і минулого року слід набрати 8 балів, що цілком обгрунтовано, зважаючи на його рівень складності порівняно з ССС.

UTMB® : 10 points acquired between 2018/01/01 and 2019/12/31 (in 2 races maximum) CCC® : 6 points acquired between 2018/01/01 and 2019/12/31 (in 2 races maximum) TDS® : 8 points acquired between 2018/01/01 and 2019/12/31 (in 2 races maximum) OCC : 4 points acquired between 2018/01/01 and 2019/12/31 (in 2 races maximum)


2. Правила "подвійного коефіцієнту" і "пріоритету на третій рік"


Так само, як і минулі роки діють правила "подвійного коефіцієнту" і "пріоритету" на 3-ій рік. Подвійний коефіцієнт - означає, що якщо минулого року у лотереї вам не пощастило - цього року в лотереї братимуть участь 2-а ваші квиточки замість одного :) Але це тільки для того забігу, на який ви подавалися минулого року (!) І, звісно, якщо маєте за останні 2-а роки достатню кількість кваліфікаційних балів (!) Правило пріоритету - поширюється на тих, хто два роки поспіль подавався на один і той самий старт - але не вигравав слот. Їм достатньо просто мати необхідну кількість реєстраційних балів та подати заявку. Далі - система обіцяє "автоматичну реєстрацію" без лотереї :) В цьому плані - реєстраційна система набагато гуманніша за таку для Western States Endurance Run 100 (Mission impossible? Лотерея на Western States 100 - first trial)

У мене після минулорічної невдалої лотереї - якраз і є "подвійний коефіцієнт" на ССС - чим із задоволенням скористався:)


3. Групова реєстрація

Можна зареєструватися групою - отримати "єдиний квиток" і тут "пан або пропав":) Якщо пощастить - уся група проходить лотерею. Якщо ні - пролітають теж усі...

4. Оплата Реєстраційні внески - також дещо зросли (на 7-18 євро) порівняно з минулим роком.

2020 registration fees : UTMB® : 280€ CCC® : 169€ TDS® : 211€ OCC : 95€

При пререєстрації на лотерею, як і минулого року - система вирахує з вас "депозит" у розмірі 50 євро.


Після проходження процедури реєстрації - приходить ось такий "лист щастя", мовляв все Ок - чекайте 9 січня:)

Якщо ви реєструватиметеся на котрийсь зі стартів UTMB вперше - можете ознайомитися із покроковим описом процедури тут - Навколо Монблану за 10хвилин: бали ITRA, лотерея і навіщо взагалі бігти UTMB?

Корисно почитати:

RaceRew #5 UTMB 2019: враження учасників з України ОСС (Денис Соколов)- частина 1 TDS (Андрій Лисенко) - частина 2

UTMB (Сергій Сапіга) - частина 3


А також враження українців, які брали участь у UTMB-2018:

- MCC і TDS (частина 1)

- OCC i CCC (частина 2)

- UTMB (частина 3)


З кожним роком все більше українців подається на старти UTMB і, відповідно, більше слотів на країну ми отримуємо:) Минулого року шанси були приблизно 1:3, що не так і мало (1 із 3: результати лотереї UTMB-2019 для України).


Зверніть увагу на дати:

Дедлайн подачі аплікацій - 2 січня.

Результати лотереї  за тиждень - 9 січня.


Сподіваюся - побачимося у Шамоні в 2020 році ;-)

110 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі