• Skorokhod

UTMB-2020 registration іs already open: my second trial


Сьогодні відкрилася реєстрація на старти UTMB® (Ultra-Trail du Mont-Blanc) – один з найбільш масових і популярних ультра-трейлів, який проходить в кінці серпня/на початку вересня у Альпах, навколо Монблану (4810м), по територіях Франції, Італії та Швейцарії.


UTMB – це тижневий фестиваль бігу, який включає  7 забігів  різної довжини та складності. Це - цікаві та складні траси, можливість "зануритися" в атмосферу трейлового свята в Шамоні та поспілкуватися з трейлранерами з усіх куточків світу, побачити "вживу" і позмагатися з ТОП-атлетами. Часто UTMB величають неофіційний Чемпіонат Світу з трейлранінгу -  "The World Summit of Trail Running".


Докладно про те, що таке UTMB можна почитати - тут (Навколо Монблану за 10хвилин: бали ITRA, лотерея і навіщо взагалі бігти UTMB?).

Реєстрація


Порівняно з минулим рокомє деякі зміни в правилах реєстрації.


1. Кваліфікаційні бали

Цього року реєстрація на більшість дистанцій UTMB стала більш доступною. В першу чергу, це стосується самого UTMB, де тепер потрібно набрати всього - 10 балів у двох стартах за два роки - замість 15 балів за 3-и старти. Також, зменшилися вимоги по балах до реєстрації на ССС (6 замість 8 балів) та ОСС (4 - замість 6 балів). І тільки для реєстрації на TDS - як і минулого року слід набрати 8 балів, що цілком обгрунтовано, зважаючи на його рівень складності порівняно з ССС.

UTMB® : 10 points acquired between 2018/01/01 and 2019/12/31 (in 2 races maximum) CCC® : 6 points acquired between 2018/01/01 and 2019/12/31 (in 2 races maximum) TDS® : 8 points acquired between 2018/01/01 and 2019/12/31 (in 2 races maximum) OCC : 4 points acquired between 2018/01/01 and 2019/12/31 (in 2 races maximum)


2. Правила "подвійного коефіцієнту" і "пріоритету на третій рік"


Так само, як і минулі роки діють правила "подвійного коефіцієнту" і "пріоритету" на 3-ій рік. Подвійний коефіцієнт - означає, що якщо минулого року у лотереї вам не пощастило - цього року в лотереї братимуть участь 2-а ваші квиточки замість одного :) Але це тільки для того забігу, на який ви подавалися минулого року (!) І, звісно, якщо маєте за останні 2-а роки достатню кількість кваліфікаційних балів (!) Правило пріоритету - поширюється на тих, хто два роки поспіль подавався на один і той самий старт - але не вигравав слот. Їм достатньо просто мати необхідну кількість реєстраційних балів та подати заявку. Далі - система обіцяє "автоматичну реєстрацію" без лотереї :) В цьому плані - реєстраційна система набагато гуманніша за таку для Western States Endurance Run 100 (Mission impossible? Лотерея на Western States 100 - first trial)

У мене після минулорічної невдалої лотереї - якраз і є "подвійний коефіцієнт" на ССС - чим із задоволенням скористався:)


3. Групова реєстрація

Можна зареєструватися групою - отримати "єдиний квиток" і тут "пан або пропав":) Якщо пощастить - уся група проходить лотерею. Якщо ні - пролітають теж усі...

4. Оплата Реєстраційні внески - також дещо зросли (на 7-18 євро) порівняно з минулим роком.

2020 registration fees : UTMB® : 280€ CCC® : 169€ TDS® : 211€ OCC : 95€

При пререєстрації на лотерею, як і минулого року - система вирахує з вас "депозит" у розмірі 50 євро.


Після проходження процедури реєстрації - приходить ось такий "лист щастя", мовляв все Ок - чекайте 9 січня:)

Якщо ви реєструватиметеся на котрийсь зі стартів UTMB вперше - можете ознайомитися із покроковим описом процедури тут - Навколо Монблану за 10хвилин: бали ITRA, лотерея і навіщо взагалі бігти UTMB?

Корисно почитати:

RaceRew #5 UTMB 2019: враження учасників з України ОСС (Денис Соколов)- частина 1 TDS (Андрій Лисенко) - частина 2

UTMB (Сергій Сапіга) - частина 3


А також враження українців, які брали участь у UTMB-2018:

- MCC і TDS (частина 1)

- OCC i CCC (частина 2)

- UTMB (частина 3)


З кожним роком все більше українців подається на старти UTMB і, відповідно, більше слотів на країну ми отримуємо:) Минулого року шанси були приблизно 1:3, що не так і мало (1 із 3: результати лотереї UTMB-2019 для України).


Зверніть увагу на дати:

Дедлайн подачі аплікацій - 2 січня.

Результати лотереї  за тиждень - 9 січня.


Сподіваюся - побачимося у Шамоні в 2020 році ;-)

80 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі

For those, who love explore the World and theirself

The World around us is larger and more interesting than we think.
It's time to start a journey. It's time to get closer to nature. It's time to find out more about yourself and your posibilities.
time2trail

  • Grey Facebook Icon

© 2023 by time2trail blog. Proudly created with Wix.com

Kyiv City, Ukraine

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now