Про мене

Привіт!
Мене звати - Олександр Скороход. Радий вітати на своєму сайті-блозі! Можливо ми вже зустрічалися на змаганнях, під час Лекцій або на інших подіях. А можливо, знайомі тільки заочно :-)

 

Я - науковець, кандидат біологічних наук, працю в Інституті Молекулярної Біології та Генентики НАН України. Захоплююся молекулярною біологією. Шукаю відповіді на Питання. Що є життя? Чому ми старіємо? Як жити довго? Як бути здоровим? Як влаштований наш мозок? Що обумовлюють гени, а що залежить від нас? насправді, список - трохи довший:-)

Це - з одного боку.


З іншого - з 12 років займаюся спортом. Спершу були традиційне карате стилю Шотокан  і шахи :) Пізніше - контактний стиль Кіокушін кай, маю 1 дан (чорний пояс). Займався також він-чунь, тай-цзи, і-цюань, бойовим гопаком, айкідо, цигун, йогою. Навчався у багатьох Майстрів, а в 2014 році здійснилася одна з моїх мрій дитинства - побував у "колисці бойових мистецтв" - храмі Шаолінь (Китай).

Люблю гори, подорожі. З 2005 року - ходжу у походи, в т.ч. категорійні. 

У 2011 році пробіг свій перший марафон. З тих пір регулярно бігаю, беру участь у  змаганнях та й сам організовую старти в рамках активностей клубу SCS "Scientist" та проекту RunAcademy Day.
У 2013 році спробував себе у першому трейловому забігові "Вовче горло". Отримав купу емоцій та драйву. Страшенно сподобалося! Так, поступово, з шосе "мігрував" у трейли. У 2017 році - пройшов перший тріатлонний спринт IronWay (Харків), а ще - пробіг свій перший ультра - Chornohora SkyMarathon (60км).
На разі збираю кваліфікаційні бали ITRA для лотереї на легендарний старт - UTMB.


З 2014 року займаюся популяризацією науки, а з 2016 року - читаю Лекції про досягнення у вивченні механізмів роботи людського організму, користь фізичних навантажень для здоров'я та довголіття. Провожу інтерактиви, тренінги та майстер-класи.


Мені цікаво ділитися як здобутками науковців, так і власним практичним досвідом, напрацюваннями. 
 

Сподіваюся, цей блог - допоможе і Вам знайти відповіді на котрісь із Ваших питань!

І, звісно, Ви завжди можете зконтактувати зі мною.
 

ТВОРЧІСТЬ
1/2

Пишу книги. Кожен з романів  має свою неповторну форму, детективно-пригодницький сюжет та трохи філософії. В планах написання не тільки художніх, а прикладних та більш практично-орієнтованих творів.

Маєте питання? Контактуйте!

For those, who love explore the World and theirself

The World around us is larger and more interesting than we think.
It's time to start a journey. It's time to get closer to nature. It's time to find out more about yourself and your posibilities.
time2trail

  • Grey Facebook Icon
RSS Feed

© 2023 by time2trail blog. Proudly created with Wix.com

Kyiv City, Ukraine

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now
ВСЕСВІТ

«ВСЕСВІТ» – це роман про чотирьох молодих людей, які шукають себе та свій ШЛЯХ у цьому світі. Їхні долі час від часу переплітаються у павутинні загадкових обставин, пов’язаних з викраденням картини українського художника-авангардиста Стефана Масленка, на якій, як стверджує митець, йому вдалося зобразити ВСЕСВІТ. Та хіба справді можливо зобразити неосяжне? Виразити те, що невимовне? І як це зробити? Розкрити таємницю допоможе Сан Санич, загадковий товариш митця, МАЙСТЕР і мешканець ВСЕСВІТу.

Go to link