Про мене

Привіт!
Мене звати - Олександр Скороход. Радий вітати на своєму сайті-блозі! Можливо ми вже зустрічалися на змаганнях, під час Лекцій або на інших подіях. А можливо, знайомі тільки заочно :-)

 

Я - науковець, кандидат біологічних наук, працю в Інституті Молекулярної Біології та Генентики НАН України. Захоплююся молекулярною біологією. Шукаю відповіді на Питання. Що є життя? Чому ми старіємо? Як жити довго? Як бути здоровим? Як влаштований наш мозок? Що обумовлюють гени, а що залежить від нас? насправді, список - трохи довший:-)

Це - з одного боку.


З іншого - з 12 років займаюся спортом. Спершу були традиційне карате стилю Шотокан  і шахи :) Пізніше - контактний стиль Кіокушін кай, маю 1 дан (чорний пояс). Займався також він-чунь, тай-цзи, і-цюань, бойовим гопаком, айкідо, цигун, йогою. Навчався у багатьох Майстрів, а в 2014 році здійснилася одна з моїх мрій дитинства - побував у "колисці бойових мистецтв" - храмі Шаолінь (Китай).

Люблю гори, подорожі. З 2005 року - ходжу у походи, в т.ч. категорійні. 

У 2011 році пробіг свій перший марафон. З тих пір регулярно бігаю, беру участь у  змаганнях та й сам організовую старти в рамках активностей клубу SCS "Scientist" та проекту RunAcademy Day.
У 2013 році спробував себе у першому трейловому забігові "Вовче горло". Отримав купу емоцій та драйву. Страшенно сподобалося! Так, поступово, з шосе "мігрував" у трейли. У 2017 році - пройшов перший тріатлонний спринт IronWay (Харків), а ще - пробіг свій перший ультра - Chornohora SkyMarathon (60км).
На разі збираю кваліфікаційні бали ITRA для лотереї на легендарний старт - UTMB.


З 2014 року займаюся популяризацією науки, а з 2016 року - читаю Лекції про досягнення у вивченні механізмів роботи людського організму, користь фізичних навантажень для здоров'я та довголіття. Провожу інтерактиви, тренінги та майстер-класи.


Мені цікаво ділитися як здобутками науковців, так і власним практичним досвідом, напрацюваннями. 
 

Сподіваюся, цей блог - допоможе і Вам знайти відповіді на котрісь із Ваших питань!

І, звісно, Ви завжди можете зконтактувати зі мною.
 

ТВОРЧІСТЬ
1/2

Пишу книги. Кожен з романів  має свою неповторну форму, детективно-пригодницький сюжет та трохи філософії. В планах написання не тільки художніх, а прикладних та більш практично-орієнтованих творів.

Маєте питання? Контактуйте!

For those, who love explore the World and theirself

The World around us is larger and more interesting than we think.
It's time to start a journey. It's time to get closer to nature. It's time to find out more about yourself and your posibilities.
time2trail

  • Grey Facebook Icon

© 2023 by time2trail blog. Proudly created with Wix.com

Kyiv City, Ukraine

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now
НеЗвичайна професія

Роман «НеЗвичайна професія» – справжній посібник-таємнопис, щедро завуальований прозорими алегоріями, розбитий на частини сміливими паралелями, насичений дотепними гіперболами, який читачеві пропонується крок за кроком розшифрувати, мандруючи разом з головним героєм, офіцером запасу Алексом. Але найперше, що доведеться зробити – це наново почати вчитися…читати.

Go to link