Про гори і... Гори добра

July 26, 2018

Чому ми любимо гори? Напевно тому - що вони є :-) 
У горах знову можна відчути красу і велич природи. Тут, на засніжених вершинах - ми стаємо трохи ближчими до зірок. Мандруючи кам'янистими схилами - отримуємо сили мріяти і долати перешкоди.  А ще, вчимося цінувати дружбу та життя... 

Так трапилося, що я саме повернувся з Карпат, коли Паша Уваров із редакції НогиБоги розповів про проект "Гори добра" та запропонував приєднатися та допомагати його висвітлювати. 


Ідея проекту дуже проста:

з 2 по 8 вересня в рамках багатоденного ультратрейлу GORE-TEX Transalpine-Run чотири герої проекту подолають 255 км високогір’ями Альп. Кожен кілометр маршруту «коштує» 1 000 грн, які будуть направлені в фонд «Таблеточки» або «Повернись живим» (на вибір).

На що саме підуть кошти:

— в рамках благодійної кампанії «Таблеточки»:  115 000 грн. на закупівлю ліків для відділення онкогематології Рівненської обласної дитячої лікарні, де проходять лікування 20 дітей. Ці кошти не покриваються за рахунок держбюджету.

— для «Повернись живим»: 140 000 грн. щоб купити по одному тепловізору останнього покоління Pulsar Helion для 2 та 3 батальйонів 28 бригади на передовій. Це – очі воїнів та врятовані життя.

 

Власне, для того аби висвітлювати хід проекту та заохотити підтримувати хлопців буде працювати мікро-медіа "Гори добра", у якому розповідатиметься як про фінальний етап підготовки до челленджу, так і про здоровий образ життя загалом. 
 

І ось тут я зрозумів три речі. Моя літня відпустка буде не такою, як я її собі уявляв :) Через тексти, через спілкування - матиму можливість розказати про гори, про непростий челендж та відчайдухів, які на нього зголосилися. А найголовніше -  зможу допомогти врятувати людські життя...

 

Я не вагався :-)

 

Це буде захоплююча мандрівка! Тож запрошую пробігтися-пройтися кам'янистими Альпійськими стежками разом з героями проекту, тим паче, компанія там підібралася на славу!

Геодезисти стверджують, що Еверест, найвища вершина світу - щороку "росте" на 4мм. Я знаю, що і "Гори добра" - теж будуть зростати. Як швидко та високо - залежить від кожного з нас.


Наша подорож розпочинається. У медіа Гори добра ви зможете слідкувати за тим як йде збір коштів та усіма новинами. 
Приєднуйтеся ;-)

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Featured Posts

Ультра-рік 2018: бігові та не-бігові підсумки

January 9, 2019

1/3
Please reload

Recent Posts
Please reload

Archive
Please reload

Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

For those, who love explore the World and theirself

The World around us is larger and more interesting than we think.
It's time to start a journey. It's time to get closer to nature. It's time to find out more about yourself and your posibilities.
time2trail

  • Grey Facebook Icon
RSS Feed

© 2023 by time2trail blog. Proudly created with Wix.com

Kyiv City, Ukraine