"Долаючи пустелю": пізнати свої можливості та врятувати життя...

November 27, 2018

 

Палюче сонце, ні краплі води та бархани, що губляться ген за обрієм… Шкіра блищить від кристаликів солі, у грудях гаряче від розпеченого повітря... Al Marmoom, найдовша пустеля світу  – досить-таки специфічне місце для пробіжки… Втім, саме тут вже 11 грудня стартує найдовший пустельний забіг у світі - Meraas Al Marmoom ultramarathon. Протягом 5-ти днів учасникам основної дистанції доведеться пробігти 270 кілометрів складним пустельним маршрутом.
 

 

 

З 11 до 15 грудня українська ультрамарафонка Оксана Рябова протягом п’яти днів має подолати майже три сотні піщаних кілометрів у пустелі Al Marmoom! Оксана підкорила вже чимало ультрадистанцій по всьому світі, вона переможець і призер багатьох змагань з трейлу. Однак, у пустелі Оксана бігтиме вперше. Це буде серйозне випробування для ультраатлетки з Чернігова.

Про пустелю Al Marmoom

 

Заповідник Al Marmoom - найбільший заповідник Об’єднаних Арабських Еміратів. Він займає майже 10 відсотків загальної площі емірату і є водночас найбільшим екологічним, туристичним та оздоровчим проектом поруч міста Дубаї. У заповіднику знаходять притулок тисячі диких тварин, майже 400 видів птахів, 158 з яких – мігруючі, а також тут простягається понад 10 км озер. Окрім того, на території заповідника знаходиться важливий археологічний комплекс Сарук Аль-Хадід, вік якого сягає понад 4000 років!
 

Більш докладно про проект "Долаючи пустелю" на легкоатлетичному порталі Жорстка Атлетика - тут.

Підтримати проект "Долаючи пустелю" можна - тут.

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Featured Posts

Ультра-рік 2018: бігові та не-бігові підсумки

January 9, 2019

1/3
Please reload

Recent Posts
Please reload

Archive
Please reload

Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

For those, who love explore the World and theirself

The World around us is larger and more interesting than we think.
It's time to start a journey. It's time to get closer to nature. It's time to find out more about yourself and your posibilities.
time2trail

  • Grey Facebook Icon
RSS Feed

© 2023 by time2trail blog. Proudly created with Wix.com

Kyiv City, Ukraine