1 із 3: результати лотереї UTMB-2019 для України

January 13, 2019

 

10 січня було оголошено результати лотереї UTMB - одного із найпопулярніших та найжаданіших стартів для трейлранерів з усього світу ("Навколо Монблану за 10хвилин: бали ITRA, лотерея і навіщо взагалі бігти UTMB?").

Цього року майже 30 українців подали заявки на 4-и основні старти серії UTMB: UTMB, CCC, TDS та OCC. Але тільки одинадцятеро, трохи більше третини, пройшли лотерею. Тим не менш, якщо брати результати за останні 5-ть років, на стартах у Шамоні в 2019 представництво України буде найбільшим.
2015 - 2

2016 - 6

2017 - 3

2018 - 7

2019 - 11

 

UTMB

Аж 4-о українців змагатимуться на основній дистанції. Сергій Сапіга (RaceRew #3: UTMB-2018 - підсумки та враження учасників з України (Частина 3)) пройшов лотерею другий рік поспіль. Раніше, двічі брав участь у UTMB тільки Олексій Прокопенко (засновник і тренер Endurance School), враження Олексія на НогиБоги: "UTMB: как я пробежал 170 км вокруг горы Монблан".

Загалом, якщо подивитися на списки еліти оприлюднені на irunfar то кидається в очі відсутність на основному старті серії UTMB тієї "зіркової конкуренції" до якої звикли в 2017-2018 роками. У списках немає Kilian Jornet, Francois D'Haen, Xavier Thevenar i, навіть, Jim Walmsley... Хоча, сильних але може менш іменитих атлетів - у списках чамало. Тим паче, як показав 2018 рік, кількість елітних атлетів на старті UTMB - може суттєво відрізнятися від їхньої кількості на фініші, 100-мильник навколо Момблану не зважає на жодні титули чи попередні здобутки:)

 

CCC, TDS і ОСС

 

Троє і двоє українців візьмуть участь у ССС та TDS відповідно. І ще двом - поталанило потрапити на ОСС. Конкуренція на всіх трьох стартах - буде як і попередні роки дуже щільною.

 

А ось так виглядає regret-лист від Організаторів, який надсилають усім тим, кому  цього року в лотереї фортуна не посміхнулася. Мовляв,  не втрачайте надії, наступного року - матимете перевагу при реєстрації...
Сподіваюся, наступного року - матиму і зразочок листа-щастя для порівняння:-)

 

Що ж, успішної підготовки усім - кому пощастило представляти Україну на стартах UTMB цього року!
А тим, хто у 2019-ому на старти UTMB не потрапить - лишається тільки набиратися терпіння, досвіду та балів ITRA. На щастя - маємо великий вибір гонок як в Україні так і закордоном. Найближчим часом чекайте на календар стартів в Україні ;-)

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Featured Posts

Ультра-рік 2018: бігові та не-бігові підсумки

January 9, 2019

1/3
Please reload

Recent Posts