УльтраЧат UA - перший український подкаст про ультра біг

July 9, 2019

 

Напередодні Дня Конституції, 27 червня - сталася знакова подія в українському спорт-медіа просторі. Сергій Дусь - український ультрамарафонець, трейлраннер, який на разі живе та працює у Великобританії - анонсував створення першого українського подкасту про ультрабіг - Ультра Чат UA.
У RaceRew #3: UTMB-2018 - підсумки та враження учасників з України (Частина 1) - можна почитати враженн Сергія від участі в TDS UTMB-2018

 

Чому, власне, подія знакова?

Все просто. Сьогодні розвиток того чи іншого виду спорту - тісно пов'язаний із розвитком інформаційних ресурсів, які його висвітлюють. Саме так, по кількості спортивних каналів, блогерів, колонок у виданнях про той чи інший спорт - ми можемо судити про його популярність. Тож створення УльтраЧат UA - для мене є ще одним свідченням, що ультрабіг, ультратрейли - за останні два роки стають в Україні все більш популярними.


Доречі, з іншими "індикаторами популярності" ультра - теж все гаразд. Так, кількість ультра-стартів в календарі трейлових стартів у 2019 році  значно зросла порівняно з такою в 2018 році. Побільшало й учасників на самих стартах. Крім того, все більше українців беруть участь в закордонних ультразабігах. Якщо ще у 2015-2016рр - це були одиниці, то минулого року наприклад, тільки на 3-ох дистанціях Cappadocia Ultra Trail - бігло 49-ть українців(!), цього року майже 20-ть українців долали різні дистанції 100 Miles of Istria...
Далі - буде ще більше ;-)

 

 

Про що буде УльтраЧат UA?

 

УльтраЧат UA - подкаст, який виходитиме у форматі інтерв'ю з цікавими особистостями українського ультрасвіту.

Метою створення подкасту Сергій Дусь бачить не тільки донесення цікавої та корисної інформації всім любителям ультра, а можливість надихнути та додати рішучості вийти на старт та зробити перший крок новачкам у світі ультра!
 

Наразі вже вийшли 2-а випуски подкасту з Оксаною Рябовою:
пілотний Епізод та Епізод 1

Більше інформації про подкаст, тизери до епізодів - можна знайти на ФБ-сторінці УльтраЧат UA.

 

Слухайте українське та відкривайте для себе світ ультра!
Enjoy!!!
;-)


Фото: з ФБ-сторінки подкасту

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Featured Posts

Ультра-рік 2018: бігові та не-бігові підсумки

January 9, 2019

1/3
Please reload

Recent Posts
Please reload

Archive
Please reload

Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

For those, who love explore the World and theirself

The World around us is larger and more interesting than we think.
It's time to start a journey. It's time to get closer to nature. It's time to find out more about yourself and your posibilities.
time2trail

  • Grey Facebook Icon
RSS Feed

© 2023 by time2trail blog. Proudly created with Wix.com

Kyiv City, Ukraine